O nas

Dear Customers,
We don't send orders abroad !!
Zakupów w sklepie mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie!
Do każdego zamówienia niezbędny jest nr PESEL lub nr dowodu osobistego.
Sklep upoważnia kuriera do weryfikacji danych i pełnoletności.
Zamówienia są potwierdzane telefonicznie.
Tak, mam 18 lat
Stale współpracujemy z czołowymi
importerami pirotechniki w Polsce.

Od lat w naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak Jorge Fireworks, Triplex, Kometa. Dodatkowo, w 2013r. postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment o markę Gaoo, która zainteresowała nas na swojej prezentacji nowymi produktami i ciekawymi kompozycjami efektów.

Poza sprzedażą fajerwerków przez internet, prowadzimy także hurtownię fajerwerków i sklepy stacjonarne.

Dlaczego warto wybrać nas? Przede wszystkim zdobyliśmy cenne doświadczenie podczas pokazów sztucznych ogni, które nieprzerwanie realizujemy od ponad 20 lat. Wiele produktów z naszej oferty jest także wykorzystywana podczas naszych widowisk. Dzięki temu znamy każdy produkt i z przyjemnością możemy go Państwu polecić.

Ile jest w sieci sklepów internetowych?

Oczywiście dużo, ale zawsze jest kilka, do których chętnie się powraca. Sklep internetowy z fajerwerkami PiroArt.eu to miejsce stworzone z pasji do fajerwerków.

Starannie wybrane petardy, rakiety, wyrzutnie, rzymskie ognie i wulkany stworzyły naszą ofertę produktów, które chętnie Państwu polecimy.

Mając także bogate doświadczenie w realizacji profesjonalnych pokazów sztucznych ogni, dążymy do perfekcji, poszukując nowych rozwiązań i efektów, zwracając szczególną uwagę na jakość. Naszą ideą jest stały, zadowolony i powracający klient, a także fajerwerki na każdą kieszeń.

Nasze marki